Oferta - Arcom - Strona Internetowa

Idź do spisu treści

Menu główne:

W ofercie sklepu znajdują się wszelkie urządzenia i podzespoły związane z montażem sprzętu komputerowego, sieci komputerowych, oraz szeroko rozumiane urządzenia peryferyjne. Sprzedajemy również gotowe zestawy komputerowe takich uznanych marek jak MAXDATA, LENOVO (IBM) czy HP oraz komputery przenośne liczących się producentów takich jak: IBM, TOSHIBA, ASUS, ACER,HP, LG, MAXDATA. Współpracujemy z firmami sprowadzającymi sprzęt poleasingowy - tańszy markowy dla kogoś kto nie chce, nie potrzebuje lub go nie stać na droższy nowy sprzęt komputerowy.

Od początku swojego istnienia naszym celem jest zadowolenie naszych klientów. Nasza solidność i szybkość działania w połączeniu z atrakcyjną ofertą cenową sprawiają, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Nie montujemy tzw. "biedronkowych" komputerów, lecz oferujemy sprzęt wysokiej jakości z długim okresem gwarancji. Oferujemy komputery na zamówienie zgodnie z potrzebami klienta. Świadczymy również usługi serwisowe związane ze sprzętem komuterowym oraz oprogramowaniem systemowym i użytkowym.
Sklep komputerowy
Sklep komputerowy
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego